RĘKODZIEŁO DAWNE I WSPÓŁCZESNE TO MAGIA DZIĘKI KTÓREJ KREUJEMY DZIEŁA WSPÓLNYMI RĘKAMI
Akcja: Nie kradnij zdjęć! BRANSOLETKA - jedyne 20 zł BRANSOLETKA - jedyne 10 zł free counters ArtStacja
Blog > Komentarze do wpisu

Razem promujemy rękodzieło.

W grupie raźniej dlatego też od około tygodnia Aneta rozsyła maile do wszystkich, którzy zajmują się rękodziełem. Część osób od razu odpowiedziała. Zrobiliśmy wstępnie wymianę banerową. Mamy nadzieję, że niektóre osoby w przyszłości staną się naszymi współpracownikami fundacyjnymi. 

Niektóre z Pań niezwykle ciepło pisało o nas. Oto kilka komentarzy i wypowiedzi, które zamieściły na swoich blogach:

http://bohemianselite.blogspot.com/

Znowu będę się chwalić :) 

 

Dostałam dzisiaj przemiły mail :) Od grupy ludzi z Białej Podlaskiej

zajmujących się papierową wikliną. Zaprosili mnie do współpracy!!!!!!

To dla mnie wielkie wyróżnienie, czuję się doceniona i w ogóle.

Znam tą stronę już od dawna, podziwiam ich zapał oraz ich prace.

Nigdy bym nie przypuszczała, że do mnie napiszą i zaproponują współpracę.

Cieszy mnie to bardzo!!
Prowadzą oni także fundację "Fundacja Kreacja Magia Rąk"

zajmującą się papierową wikliną.

 

 -----------------------------------------

Kolejną rzeczą jaką chciałabym się z Wami podzieli to, fakt iż otrzymałam  wspaniałego maila od Anetki z Papierowa wiklina w Białej Podlaskiej, są to ludzie którzy w dziedzinie papierowej wikliny są geniuszami i tworzą niesamowite rzeczy. Dodatkowo prowadza wspaniała fundacje. Miłe słowa oraz propozycja jaka została mi złożona jest dla mnie  wielkim wyróżnieniem i radością.
Tym bardziej ,że  do tak zacnego grona należą takie wspaniałe osoby jak AniaMonikaGrodzia i wiele innych.
http://nigiswiat.blogspot.com/

-----------------------------------

Kochani,

miło nam niezmiernie przedstawić Wam naszych nowych przyjaciół - to Fundacja Kreacja Magia Rąk która została utworzona w 2011 na Podlasiu. Ich celem jest promocja rękodzieła poprzez organizację różnych szkoleń i warsztatów.

"Jest też formą terapii zajęciowej, a adresatami warsztatów mogą być zarówno dzieci jak i dorośli"

"Specjalnością  fundacji jest papierowa wiklina. Wyplatanie z papieru to alternatywa dla plecenia z prawdziwej wikliny a zarazem połączeniem świetnej zabawy czy terapii z recyklingiem. Do stworzenia dzieła nie potrzeba nic poza chęciami, starą gazetą typu: "Słowo Podlasia", klejem oraz wyobraźnią, dzięki której możliwości tworzenia z papierowej wikliny stają się nieograniczone..."

www.ustronnybabiniec.blox.pl

 

------------------------------------

http://keeniaart.wordpress.com/

Spotkało mnie coś przemiłego.  Kilka dni temu dostałam maila od Anety z papierowawiklina.blox.pl z Białej Podlaski. Blog ten oglądałam wielokrotnie i zawsze podziwiałam. Tworzą niesamowite rzeczy. Jest to ten typ strony, na który każdy zajmujący się wyplataniem z gazety  na pewno trafił.  Miłośnicy papierowej wikliny z Białej Podlaski stworzyli również niesamowitą Fundację  Kreacja Magia Rąk.  Promują w ten sposób rękodzieło poprzez szkolenia i warsztaty jak również spotkania w formie terapii zajęciowej. Super idea, super ludzie.

W mailu są miłe słowa dotyczące mojego bloga, jak również propozycja współpracy poprzez wymianę banerów.  Link do Keenia Art jest już na stronie twórców z Białej Podlaski.  A u mnie są linki na stronę fundacji oraz Papierowej Wikliny.

Zapraszam do oglądania tych niesamowitych prac. Potrafią inspirować i zachęcają do dalszej pracy.  A dla mnie jest to ogromne wyróżnienie, tym bardziej, że jestem śnieżynką zarówno w blogowaniu, jak i w wyplataniu .

Dzięki jeszcze raz

--------------------------------------

http://jasminyrekodzielo.blogspot.com/

"Chwalę się"

Wchodzę na bloga Keenia Art  a tam post o tym jakie wyróżnienie  Kennię spotkało. O tym jak dostała maila od pani Anetki z bloga "Papierowa wiklina w Białej Podlaskiej " ,  a w nim miłe słowa na temat tego co tworzy i "propozycję współpracy" poprzez wymianę banerów.
Wchodzę na Nigi Świat  podobny post , wpis.
Anię z bloga "Anna moja pasja rękodzieło" oraz Monię "Moki Moni"  również ten zaszczyt kopnął. ;D
To i ja się pochwalę , że w miniony piątek również dostałam maila z pochwałami oraz prośbę wymiany banerami w celach rozleklamowania się i rozpowszechnienia informacji o fundacji . Pewnie każda z nas dostała identycznego maila ;) Również czuje się wyróżniona hihi ;)

Super dziewczyny! Gratuluję Wam "wyróżnienia" ;)

I tym samym zapraszam do przeczytania komentarza pod tym postem, zamieszczonego przez Fundację Kreacja Małych Rąk ;)

piątek, 10 lutego 2012, fundacja_kreacja_magia_rak

Polecane wpisy