RĘKODZIEŁO DAWNE I WSPÓŁCZESNE TO MAGIA DZIĘKI KTÓREJ KREUJEMY DZIEŁA WSPÓLNYMI RĘKAMI
Akcja: Nie kradnij zdjęć! BRANSOLETKA - jedyne 20 zł BRANSOLETKA - jedyne 10 zł free counters ArtStacja
Blog > Komentarze do wpisu

KONKURS BOŻONARODZENIOWY

KONKURS BOŻONARODZENIOWY ogłoszony został około 2 tygodnie przed Świętami. Brała w nim udział grupa "starszych" dzieci z klas IV - V Szkoły Podstawowej nr 4 w Białej Podlaskiej.

Finalnie do konkursu przystąpiło 5 uczniów, wobec czego wszyscy zostali nagrodzeni. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w dniu 22.12.2011

I MIEJSCE zajął MAREK GAJOWNIK, który wykonał (z niewielką pomocą mamy) dwa wielkie kosze, choinkę, bombki i dzwonek. W nagrodę otrzymał granatowy plecak z odblaskami - by każdy samochód widział go na drodze ;)

 

II MIEJSCE przyznano ŁUKASZOWI CZUBLI, za wykonanie choinki z gwiazdką oraz malutkich i misternie wykonanych prezentów. W nagrodę od Fundacji otrzymał czarny skórzany organizer.

 

III MIEJSCE ex aequo PATRYCJA KOZIOŁ oraz bracia SZYMON i KACPER CHWEDACZUK . Patrycja wykonała choinkę. W nagrodę otrzymała natomiast bluzkę. 

Szymon wyplótł pochodnię. Kacper - wazon. Chłopcy za zajęcie III miejsca otrzymali parasolkę i ładowarkę słoneczną do różnego rodzaju sprzętu typu laptop, aparat fotograficzny, telefon. 

Wszyscy uczestnicy konkursu:


czwartek, 19 stycznia 2012, fundacja_kreacja_magia_rak

Polecane wpisy